Skidsektionens egna sidor

Kontaktuppgifter 2016

Om du vill skicka e-post till skidsektionen byt då ut "(at)" i adresserna nedan till "@".

Adress
Pargas IF skidsektionen
c/o Kent Westerholm
Lindvägen 34
21600 Pargas

E-post  pargasifskiteam(at)idrott.fi 

 

Styrelsen

Ann-Christine Sundell (ordförande) ac.sundell@parnet.fi
Bo Johansson (kassöˆr) bo.johansson@wippies.fi
Kent Westerholm (sekreterare o. IT/infoansvarig) kent.westerholm@parnet.fi
Henri Rask (tävlingsresor o. logi) henri.rask@fimnet.fi
Kari Kalliokoski (medlemsregister o. tävlingslicenser) kari.kalliokoski@utu.fi
Josephine Åberg (kontaktperson - Ung i Finland) josephine.aberg@hotmail.com
Niklas Westerlund (träning o. banor) niklas.westerlund@metsagroup.com
Patrick Johansson (säkerhet, infrastrukturen) patrick.johansson@paroc.com
Vesa Erkkilä (sponsorer, textilier) vesa.erkkila@kotikone.fi 

 

Träningsansvariga

Niklas Westerlund ( niklas.westerlund@metsagroup.com ) 050-5988583
Josephine Åberg ( josephine.aberg@hotmail.com ) 0400-527481
Bo Johansson ( bo.johansson@wippies.com ) 045-2362726
Erika Westerlund ( westerlund.erika77@gmail.com ) 0400-890103