Handbollens egna hemsidor

 

Styrelse - Hallitus

PIF Handboll sektionens styrelse för tiden 1.12.2016 - 30.11.2017.

Jan Eriksson
Ordförande
bambu08@gmail.com

Kenneth Ridberg
Viceordförande
kenneth.ridberg@gmail.com

Linda Suominen
Sekreterare & infoansvarig
linda.suominen80@gmail.com

Kimmo Alexandersson
Ansvarar för koordineringen av matchtider
kimmo.alexandersson@pargas.fi

Mikael Paulin
Ansvarar för utveckling av nya inkomstkällor och samarbetsavtal samt materialanskaffning
mikael.paulin@rekarubber.com

Marcus Lepola
Ansvarar för att koordinera transporter till matcher och turneringar
mlepola@abo.fi

Christina Björklund
Ansvarar för utveckling och upprätthållandet av kioskverksamheten
christina.bjorklund@radiometer.fi

Dan Heikel
CST-representant
dan.heikel@onninen.com

Jani Karlsson
Medlem
jani.karlsson73@gmail.com