Harjoitukset

Ma 19:15 - 21:00 Aktia Arena
Ke 19:15 - 21:00 Aktia Arena
Pe 18:15 - 20:00 Aktia Arena
         


Naisten Kolmonen 2019

Pvm Klo Koti  Vieras Tulos Kenttä
27.4.2019  18:00 Pato – PIF - Tervakoski TN
           
5.5.2019 16:00 PIF – TuTo - Aktia Arena
           
19.5.2019 16:00 PIF – FC Nokia - Pajbacka
       

 

 
29.5.2019 19:00 AC Himmeli – PIF - Ruosniemi nurmi
           
8.6.2019 13:15 PIF – MIFK - Pajbacka
           
12.6.2019 19:00 FC Halikko – PIF - Salo keskuskenttä nurmi
           
30.6.2019 16:00 PIF – TKT - Pajbacka
           
4.8.2019 16:00 PIF – Pato - Pajbacka
           
9.8.2018 19:00 TuTo – PIF - Yläkenttä KHT
           
18.8.2019 15:00 FC Nokia – PIF - Nokia KK 1
           
25.8.2019 16:00 PIF – AC Himmeli - Pajbacka
       

 

 
31.8.2019 17:00 MIFK – PIF - WHA konstgräs
           
8.9.2019 16:00 PIF – FC Halikko - Pajbacka
           
14.9.2019 13:00 TKT – PIF - Kauppi 1 TN
           
           

 

 

 

Harkat 2018

Maanantai 18:30 - 20:00 Aktia Arena
Keskiviikko 18:30 - 20:00 Aktia Arena
Torstai 18:30 - 20:00 Aktia Arena

 

Naisten Kolmonen 2018

Pvm Klo Koti  Vieras Tulos Paikka
28.4.2018  17:00 MuSa – PIF 1–5  (1–1) Urheilukeskus TN, Björneborg
           
5.5.2018 14:00 PIF – Y-Ilves X–X  (X–X) Aktia Arena
           
13.5.2018 16:00 RaiFu – PIF X–X  (X–X) Kerttula KHT, Raisio
       

 

 
20.5.2018 14:00 PIF – TKT X–X  (X–X) Aktia Arena
           
23.5.2018 19:15 AC Himmeli – PIF X–X  (X–X) Ruosniemi nurmi
           
30.5.2018 18:30 PIF – TuTo X–X  (X–X) Pajbacka
           
10.6.2018 15:00 PIF – MaPS X–X  (X–X) Pajbacka
           
17.6.2018 14:00 KaaPo – PIF X–X  (X–X) Keskuskenttä, Kaarina
           
30.6.2018 13:00 PIF – TPV/2 X–X  (X–X) Pajbacka
           
Kesätauko          
           
5.8.2018 15:00 PIF – MuSa X–X  (X–X) Pajbacka
           
12.8.2018 17:00 Y-Ilves – PIF X–X  (X–X) Ylöjärvi Räikkä
       

 

 
18.8.2018 13:00 PIF – RaiFu X–X  (X–X) Pajbacka
           
25.8.2018 14:00 TKT – PIF X–X  (X–X) Ahvenisjärvi 2 TN
           
2.9.2018 15:00 PIF – AC Himmeli X–X  (X–X) Pajbacka
           
9.9.2018 17:00 TuTo – PIF X–X  (X–X) Parkki KHT
           
16.9.2018 16:00 MaPS – PIF X–X  (X–X) Maskutalo nurmi
           
23.9.2018 15:00 PIF – KaaPo X–X  (X–X) Pajbacka
           
30.9.2018 14:00 TPV/2 – PIF X–X  (X–X) Messukylä TN